Купка – Seventh heaven

Купка – Seventh heaven

420 ден

Availability:In Stock & Ready to Ship
Categories: ,

Дозволете си релаксирана и пенлива бања, која ќе го релаксира вашетотело поради присуството на есенцијалното масло и магнезиум. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар избор за вашите волжебни моменти во бањата.

Што е Купка – Seventh heaven ?

Смирувачка купка со сензуален мирис, од која ќе се чувствувате како да сте на седмо небо, содржи голема количина на магнезиум кој е одличен против стрес и притоа ја тонира кожата и
предизвикува мускулна релаксација.Bath bar во допир со водата создава пенлив и шумечки ефект со многу мали меурчиња, кои ја скокткаат и негуваат кожата. Содржи есенцијално масло од лаванда и мајчина душица, кои го зголемуваат чувството на среќа и релаксација истовремено.Содржи мала количина на есенцијално масло од јасмин кое го зголемува либидото. За прекрасната сина боја која ја испушта во водата додадовме вистинско бело и
сино чоколадо. Прекрасно седмо небо за вашите сетила.

Како се употребува

Наполнете ја кадата со млака вода, ставете ја купката таа веднаш ќе почне да се
растопува да создава микромеурчиња и да обојува водата плаво.

Состојки

Sodium laureth sulfate, Magnesium sulfate, Sodium Bicarbonate, Citric acid, Organic corn flour, Lavander essential oil, Jasmine essential oil, Citrus essential oil, Thyme essential oil.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Купка – Seventh heaven”

Related product

 • Sweet breakfast bath bomb

  0 out of 5
  350 ден

  Чоколадни парчиња измешани до пеперминтен прелив со свеж мирис и релаксирачки ефекти. Помага за релаксација на мускулите и ја разладува кожата.

 • Купка – Lick It Baby

  0 out of 5
  420 ден

  Дали некогаш сте слушнале за bath bar од вистинско чоколадо која ќе го релаксира вашето тело поради присуството на магнезиум и есенцијалното масло против стрес. Lick it е совршенакомбинација на масло од орев и вистинско темно чоколадо. Совршено за романтична вечер во
  бањата.

 • Купка – Autumn

  0 out of 5
  360 ден

  Почувствувајте ја есента со овој bath bar со сурово јаболко и цимет богато со Mg кои ќе ве релаксираат како и со  eсенцијални масла кои се корисни против стресот. Autumn е совршена комбинација на масла и вистинско црно чоколадо. Одлично за релаксирана есенска купка.

 • Купка – Vanilla Sky

  0 out of 5
  360 ден

  Дозволете си розова и пенлива купка, која ќе ве релаксира поради присутниот магнезиум и есенцијалните масла. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар извор за романтични вечери Vanilla sky.