Купка – Seventh heaven

Види Кошничка “Купка – Autumn” has been added to your cart.

Купка – Seventh heaven

420 ден

Достапност:на залиха
Categories: ,

Дозволете си релаксирана и пенлива бања, која ќе го релаксира вашетотело поради присуството на есенцијалното масло и магнезиум. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар избор за вашите волжебни моменти во бањата.

Што е Купка – Seventh heaven ?

Смирувачка купка со сензуален мирис, од која ќе се чувствувате како да сте на седмо небо, содржи голема количина на магнезиум кој е одличен против стрес и притоа ја тонира кожата и
предизвикува мускулна релаксација.Bath bar во допир со водата создава пенлив и шумечки ефект со многу мали меурчиња, кои ја скокткаат и негуваат кожата. Содржи есенцијално масло од лаванда и мајчина душица, кои го зголемуваат чувството на среќа и релаксација истовремено.Содржи мала количина на есенцијално масло од јасмин кое го зголемува либидото. За прекрасната сина боја која ја испушта во водата додадовме вистинско бело и
сино чоколадо. Прекрасно седмо небо за вашите сетила.

Популарни Производи

 • Sweet breakfast bath bomb

  0 out of 5
  350 ден

  Чоколадни парчиња измешани до пеперминтен прелив со свеж мирис и релаксирачки ефекти. Помага за релаксација на мускулите и ја разладува кожата.

 • Купка – Autumn

  0 out of 5
  360 ден

  Почувствувајте ја есента со овој bath bar со сурово јаболко и цимет богато со Mg кои ќе ве релаксираат како и со  eсенцијални масла кои се корисни против стресот. Autumn е совршена комбинација на масла и вистинско црно чоколадо. Одлично за релаксирана есенска купка.

 • Купка – Vanilla Sky

  0 out of 5
  360 ден

  Дозволете си розова и пенлива купка, која ќе ве релаксира поради присутниот магнезиум и есенцијалните масла. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар извор за романтични вечери Vanilla sky.

 • Купка – Lick It Baby

  0 out of 5
  420 ден

  Дали некогаш сте слушнале за bath bar од вистинско чоколадо која ќе го релаксира вашето тело поради присуството на магнезиум и есенцијалното масло против стрес. Lick it е совршенакомбинација на масло од орев и вистинско темно чоколадо. Совршено за романтична вечер во
  бањата.