Купка – Vanilla Sky

Купка – Vanilla Sky

360 ден

Достапност:на залиха
Categories: ,

Дозволете си розова и пенлива купка, која ќе ве релаксира поради присутниот магнезиум и есенцијалните масла. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар извор за романтични вечери Vanilla sky.

Што е Купка – Vanilla Sky ?

Најдобар продукт за романтичната вечер со вашиот сакан или доколку сакате да си одвоите време само за себе. Овoj Bath bar содржи во себе голема количина на магнезиум кој е одличен
против стресот и предизвикува релаксација на кожата и нејзино тонирање. Составот на оваа купка во допир со водата создава пенлив и шумечки ефект, со многу мали меурчиња кои ја
скокоткаат вашата кожа. Полна е со есенцијално масло од лаванда и мајчина душица, кои го зголемуваат чувството на среќа и релаксација. Содржи и мала количина на есенцијално масло
од јасмин за зголемено либидо. Додадовме природна розова боја од една ендемична билка која потекнува од Источна Европа. Прекрасно задоволство за вашите сетила.

Како се употребува

Наполнете ја кадата со млака вода, додадете ja купката и таа веднаш ќе почне да создава розова пења со прекрасен и цветен мирис. Потребно е вие да сте во кадата додека барот се растопува.

Состојки

Sodium laureth sulfate, Magnesium sulfate, Sodium Bicarbonate, Citric acid, Organic corn flour, Lavander essential oil, Jasmine essential oil, Citrus essential oil, Thyme essential oil.

Популарни Производи

 • Sweet breakfast bath bomb

  0 out of 5
  350 ден

  Чоколадни парчиња измешани до пеперминтен прелив со свеж мирис и релаксирачки ефекти. Помага за релаксација на мускулите и ја разладува кожата.

 • Купка – Lick It Baby

  0 out of 5
  420 ден

  Дали некогаш сте слушнале за bath bar од вистинско чоколадо која ќе го релаксира вашето тело поради присуството на магнезиум и есенцијалното масло против стрес. Lick it е совршенакомбинација на масло од орев и вистинско темно чоколадо. Совршено за романтична вечер во
  бањата.

 • Купка – Seventh heaven

  0 out of 5
  420 ден

  Дозволете си релаксирана и пенлива бања, која ќе го релаксира вашетотело поради присуството на есенцијалното масло и магнезиум. Ја скокотка вашата кожа и го зголемува либидото. Најдобар избор за вашите волжебни моменти во бањата.

 • Купка – Autumn

  0 out of 5
  360 ден

  Почувствувајте ја есента со овој bath bar со сурово јаболко и цимет богато со Mg кои ќе ве релаксираат како и со  eсенцијални масла кои се корисни против стресот. Autumn е совршена комбинација на масла и вистинско црно чоколадо. Одлично за релаксирана есенска купка.