Fixy – shampoo dry hair

Fixy – shampoo dry hair

540 ден

Availability:In Stock & Ready to Ship
Categories: ,

Сиров производ сотавен од свеж сок од мандарина и збир на масла кој го спречуваат сушењерто на косата и го намалуваат цветањето на врвовите за 68%.

Fixy шампон за сува и оштетена коса

Произвдот изобилува со природни путери кој го омекнуваат влакното, кокосово масло за хидратација, инфус од мандарина и свеж сок од мандарина, оваа комбинација не самошто го зацврстува влакното и му го враќа сјајот туку и спречува понатамошно оштетување, вашата коса ќе го врати првичниот сјај по само неколку употреби. Производот содржи и овошни и билни масла како и масло од арган кој го спречуваат цветањето на косата.

СОСТОЈКИ

Citrus nobilus infusion, Sea salt, Sodium laureth sulfte, Citrus nobilus fresh juice, Citrus nobius essential oil, Argan oil, Prunus dulcis oil, Juglans regia oil, Cocos nucifera oil,Olea euroea oil, Avocado oil.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fixy – shampoo dry hair”

Related product