Healthy hair roots and skull – shampoo

Види Кошничка “Fixy – shampoo dry hair” has been added to your cart.

Healthy hair roots and skull – shampoo

499 ден

Достапност:на залиха
Categories: ,

Овој шампон содржи екстракт од 9 вида на билки и билни масла, кој предизвикуваат рзо опоравање на проблематичниот скалп. Наменет е за луѓе кој имаат перут, себорозни промени, габицни инфекции, псоријаза на скалп и други сотојби во кој скалпот бара посебна нега.

Популарни Производи